Zadzwoń do nas
PL: +48 503-630-257
DE: +49 163-69-57-720
Rekrutacja w kilku krokach. Jeżeli interesuje Cię praca w Niemczech na stanowisku OPIEKUNKI/OPIEKUNA nad seniorami, wykonaj kilka prostych kroków:
Zgłoś się do nas
- telefonicznie:
+48 503-630-257
- e-mailowo:
kontakt@eva-consulting.pl
- za pomocą formularza lub osobiście
Kontakt telefoniczny ze strony firmy
Oddzwonimy do Ciebie, aby poznać Twoje predyspozycje do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej, tj. Twoje dotychczasowe doświadczenie w opiece (świadczonej zawodowo lub np. w rodzinie), stan Twojego zdrowia, cechy osobowości, umiejętności językowe oraz orientacyjny czas wyjazdu i okres jego trwania.
Weryfikacja językowa
Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie, aby określić Twój poziom znajomości języka niemieckiego.
Dopasowanie kandydatów do ofert pracy
Omówienie warunków współpracy
Warunki współpracy i wynagrodzenia omawiane są z każdą osobą indywidualnie z uwzględnieniem jej oczekiwań oraz predyspozycji.
Przedstawienie zlecenia
Po dokładnej analizie Twoich oczekiwań, predyspozycji a także znajomości j. niemieckiego przedstawiamy Ci proponowane przez nas oferty pracy. Jeżeli któraś z ofert uzyska Twoją akceptację, Twój profil zostanie przedstawiony podopiecznemu lub jego rodzinie poprzez naszego koordynatora w Niemczech. W przypadku akceptacji Twojej osoby ze strony niemieckiego zleceniodawcy, przygotowujemy Twój wyjazd. Jeżeli natomiast nie będzie takiej akceptacji, przedkładamy Ci kolejne oferty aż do skutku.
Organizacja wyjazdu do Niemiec
W zależności od Twojego miejsca zamieszkania dysponujemy różnymi możliwościami organizacji transportu bezpośrednio do domu podopiecznego.